KURUMSAL


Keyifli ve yüksek motivasyonlu ofis alanlarıyla, çalışma süreçlerine değer katıyoruz.

Zamanın ruhunu yakalayan, estetik ve rahat tasarımları, sürdürülebilir malzemelerle buluşturuyor, keyifli ofis alanlarını herkes için erişilebilir kılıyoruz.35 yıllık deneyim, kalifiye ekip ve yüksek üretim gücüyle güvenilir bir iş ortağı.

Kalifiye ekibimizle, 20.000m2 kapalı alan ve açık alanlarıyla toplamda 50.000 m2'lik fabrikamızda düzenli üretim faaliyetlerimizi sürdürüyor, yeni tedarik ihtiyaçları için güvenilir bir iş ortağı olarak öne çıkıyoruz.Doğa ve insan odaklı etik anlayışla, sürdürülebilir çözümler üretiyor, daha iyi bir dünya için çalışıyoruz.

Geleceğe daha iyi bir dünya bırakabilmek için her yıl birçok alanda gerçekleştirdiğimiz gönüllü projelerimize yenilerini ekliyor, şirket politikalarımızı ilerici değerler etrafında geliştiriyoruz.


Enerjimizi %100 Güneşten Alıyoruz.

Doğal ve yenilenebilir kaynaklardan yararlanarak üretim yapmaya gayret ediyoruz. Üretimlerimizin tamamında “Güneş Enerjisi” kullanıyoruz. Bu sayede şimdilik toplamda 781.273 kg karbon salınımına engel olduk.


Verimliliği Artırıyoruz.

Gezegenimizin kaynaklarının sınırlı olduğunun farkındayız. Ekonomik kaygılardan öte, gelecek nesillere olan sorumluluğumuzun bilinciyle, israfı önleyen ve üretimde verimliliği artıran teknikler kullanıyoruz.


Eğitimde Fırsat Eşitliği için Çalışıyoruz.

Köy okullarındaki çocuklarımızın eğitim ihtiyaçlarını tespit ediyor, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik projeler geliştiriyoruz.


Kadınlarımızı Destekliyoruz.

İş-Kur ile işbirliği halinde, kadınlarımız için daha çok iş fırsatı yaratıyoruz. Ekibimize katılan kadın üyelere mesleki eğitimler veriyor, nitelikli iş gücü olarak istihdama katılımlarına destek oluyoruz.


Teknolojik Dönüşüme Hazırız.

Teknolojik alt yapımıza yaptığımız düzenli yatırımlarla Ar-Ge çalışmalarımızı geliştiriyor, yenilikçi fikirlerin hızlı ve etkili bir şekilde hayata geçmesine olanak sağlıyoruz.